Gwarancja

Gama Dacia :

Samochody marki Dacia są niezwykle solidne i spokojnie wywiążą się ze wszystkich zadań. Są wyposażone w układ jezdny umożliwiający jazdę po większości dróg z jakimi się zetkniesz.
Dacia  proponuje bogatą ofertę silników i sprawdzonego wyposażenia podnoszącego bezpieczeństwo, dzięki możliwości korzystania z know-how Grupy Renault.

Wszystkie zastosowane rozwiązania konstrukcyjne mają na celu zapewnienie niezawodności, z której słynie marka Dacia. Samochody naszej marki wyróżniają się także niskimi kosztami przeglądów i napraw. 

Pozwala nam to zaoferować 3-letnią gwarancję na nasze samochody (lub do 100 tys. km – do spełnienia pierwszego z podanych warunków). 
Możesz jechać spokojnie !

Dodatkowa gwarancja


Spokój gwarantowany nawet do 5 lat!

Dzięki usłudze serwisowej Formuła Non Stop możesz przedłużyć gwarancję producenta nawet do 5 lat!*
Umowa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną), bezpłatną całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz Europy.**


Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?

  • Spokój nawet na 5 lat

Formuła Non Stop zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, z kosztami robocizny włącznie. Ty decydujesz na jaki okres i jaki limit kilometrów zostanie przedłużona gwarancja Twojego samochodu.

  • Gwarancja pomocy

Formuła Non Stop to również bezpłatna całodobowa pomoc drogowa Dacia Assistance, gwarantująca naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie na skutek awarii.

  • Bezpieczeństwo za granicą

Formuła Non Stop jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  • Korzyści finansowe

Formułę Non Stop możesz zakupić wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział W Polsce.

Dzięki przedłużonej gwarancji możesz lepiej planować wydatki związane z samochodem.

Twoja Dacia ma większą wartość rynkową, ponieważ Formuła Non Stop może być scedowana na następnego właściciela – jeśli będziesz chciał sprzedać swój samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej.

* W tym 3 lata gwarancji producenta z limitem 100.000 km i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji z limitem kilometrów zależnym od wybranej opcji (patrz cennik) w ramach usługi Formuła Non Stop.

** Szczegóły w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej FNS, które dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Dacii.

Kontrakt serwisowy

Poznaj nasz kontrakt serwisowy Easy Service.

Zapewnij długie życie Twojej nowej Dacii

Zamierzasz kupić Dacię lub właśnie to zrobiłeś? Twój samochód jeszcze nie przeszedł pierwszego przeglądu i nie upłynęło 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji? Wybierz nasz kontrakt serwisowy Easy Service! Ustal czas trwania między 48 a 60 miesięcy i liczbę kilometrów, zgodnie z Twoimi zwyczajami jazdy. Następnie, to Dacia zajmie się wszystkim. Kontrakt Serwisowy to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Dacia. Kontrakt Serwisowy daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Dacia. Kontrakt Serwisowy jest przypisany do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz go łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!


Easy Service

to pakiet przeglądów i dodatkowa gwarancja

Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Dacia, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Assistance w Europie 24 h, 7 dni w tygodniu.

Zapoznaj się z ogólnymi warunkami umów serwisowych dla Twojej Dacii:


Easy Service

Easy Service Pro

Full Service Pro

Formuła Non Stop

Formuła Non Stop Pro